Government of Nepal Logo
नेपाल सरकार
गृह मन्त्रालय

जिल्ला प्रशासन कार्यालय, दैलेख

नेपाल सरकार
गृह मन्त्रालय

जिल्ला प्रशासन कार्यालय, दैलेख

हालसम्म कार्यरत प्र‍‍.जि.अ.हरुको विवरण

सि‍न‌‍ नामथर पद कार्यरत अवधि वि‍.सं. देखि -सम्म
1 कृष्ण कुमार चन्द प्र‍.जि.अ. 2027/11/03
2 रुप बहादुर स्वारँ का.मु.प्र.जि.अ. 2028/12/11
3 टेकनाथ भट्टराइ प्र.जि.अ. 2034/02/17 देखि 2035/01/15   सम्म
4 हरि प्रसाद शर्मा प्र.जि.अ. 2035/05/18 देखि 2035/10/17  सम्म
5 पशुपतिनाथ शर्मा प्र.जि.अ. 2036/10/07
बिष्णु प्रसाद खत्री प्र‍.जि.अ. 2038/10/01
7 गैारी बहादुर कार्की प्र.जि.अ. 2039/05/16 देखि 2039/08/12  सम्म
8 रामानन्द मिश्र प्र.जि.अ. 2040
9 प्रेमानिधि ज्ञवाली प्र.जि.अ. 2041/04/02 देखि 2043/04/04 सम्म
10 किसन सिहं थापा प्र.जि.अ. 2045/09/02 देखि2047/05/12  सम्म
11 सुवर्णलाल श्रेष्ठ प्र.जि.अ. 2047/05/12 देखि 2048/08/12  सम्म
12 देवी प्रसाद भट्टराइ प्र.जि.अ. 2048/08/12 देखि 2049/07/07  सम्म
13 कृष्ण प्रसाद पौडेल का.मु.प्र.जि.अ. 2049/07/23 देखि 2050/02/21  सम्म
14 बैकुण्ठ बहादुर अधिकारी प्र.जि.अ. 2050/03/09 देखि 2051/11/03  सम्म
15 बिष्णुनाथ शर्मा प्र.जि.अ. 2051/11/18 देखि 2052/06/12  सम्म
16 बुद्धिसागर त्रिपाठी प्र.जि.अ. 2052/07/29 देखि 2055/06/06  सम्म
17 खगेन्द्रदेव जोशी प्र.जि.अ. 2055/06/09 देखि 2056/08/09  सम्म
18 मोहन प्रसाद आचार्य प्र.जि.अ. 2056/08/27 देखि 2057/02/25  सम्म
19 शंकर प्रसाद कोइराला प्र.जि.अ. 2057/02/29 देखि 2058/10/03  सम्म
20 बाबुराम लामिछाने प्र.जि.अ. 2058/10/17 देखि 2059/05/13  सम्म
21 टेकराज ज्ञवाली का.मु.प्र.जि.अ. 2059/05/14 देखि 2060/06/04  सम्म
22 श्रषिकेश निरैाला प्र.जि.अ. 2060/06/05 देखि 2062/01/31  सम्म
23 खुमराज पुँजाली प्र.जि.अ. 2062/02/02 देखि 2062/12/31  सम्म
24 नेत्रप्रसाद शर्मा प्र.जि.अ. 2063/03/19 देखि 2063/06/26  सम्म
25 त्रिलोक प्रसाद श्रेष्ठ का.मु.प्र.जि.अ. 2063/07/14 देखि 2064/03/19  सम्म
26 कृष्णश्याम बुढाथोकि प्र.जि.अ. 2064/03/32 देखि 2065/07/12  सम्म
27 बलदेव गैातम प्र.जि.अ. 2065/08/01 देखि 2067/07/12  सम्म
28 बासुदेव दाहाल प्र.जि.अ. 2067/07/15 देखि 2069/06/04  सम्म
29 उमेश कुमार ढकाल प्र.जि.अ. 2069/06/05 देखि 2069/10/11  सम्म
30 होमनाथ थपलिया प्र.जि.अ. 2069/10/12 देखि 2070/12/30  सम्म
31 सागरमणि पराजुली प्र.जि.अ. 2071/02/01 देखि 2071/10/11  सम्म
32 पिताम्बर घिमिरे प्र.जि.अ. 2071/10/12 देखि 2072/11/30  सम्म
33 लुक बहादुर क्षेत्री प्र.जि.अ. 2072/12/04 देखि 2073/08/28  सम्म
34 जिवन प्रसाद दुलाल प्र.जि.अ. 2073/08/29 देखि 2074/02/19  सम्म
35 प्रकाशचन्द्र अधिकारी प्र.जि.अ. 2074/02/25 देखि2074/05/06  सम्म
36 विश्वराज न्यौपाने प्र‍.जि.अ. 2074/05/12 देखि 2075/04/15 सम्म
37 लक्ष्मीप्रसाद बास्कोटा प्र.जि.अ. 2075/04/16 देखि 2076/04/19 सम्म
38 युवराज कटेल प्र‍.जि.अ. 2076/04/20 देखि हालसम्म